YIW minimal

Kaliteli Nakliye - Lojistik Taşımacılık hizmetleri.

Firmamız , tüm ortadoğu, Türki cumhuriyetler ve Avrupa ülkelerine Öz mal araçlarıyla güvenli, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlar ile Komple ve Parsiyel taşımacılık yapmaktadır.  Aynı zamanda Lowbed araçlarımız ile Gabari dışı (Ağır nakliye) ve Frigofrik (Termokin veya Soğutmalı gıda yüklemeleri için)  hizmetlerimiz de mevcuttur. Tek yapmanız gereken Azerbaycan ülkesine yapacağınız sevkiyatlarınızda bizden fiyat almaktır. İkitelli'de konuşlu gümrüksüz Parsiyel depomuz ile Parsiyel yüklemelerinizi de en hızlı, uygun fiyata en güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Avrupa'dan Ortadoğu ve Asya, Asya ve Ortadoğu'dan Avrupa'ya karşılıklı 3.ülke taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.

Webdesign last work
Web design lorem ipsum

İthalat- İhracat & Dış ticaret hizmetleri.

Ülkemizden Tüm Avrupa, Asya ve Ortadoğu'ya  yapacağınız tüm ihracat ve dış ticaret işlemlerinde dilerseniz İhracat ve ithalat ülkesindeki gümrükleme hizmetleri dahil bir şekilde tüm Lojistik ve İhracat işlemlerinizi üstlenebiliyoruz.  Dahilde işleme, Hariçte işleme, Global teminat,  Transit ticaret ve Teşvik işlemlerinizi en hızlı şekilde takip ederek sonuçlandırabiliyoruz. Aynı şekilde Türkiye'ye yapacağınız ithalat işlemlerinde de gerekli işlemleri yerinize getirebiliyoruz.

Genel Lojistik, Depolama ve Antrpo 3PL Hizmetleri.

Ülkemizden Tüm Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerine Nakliye hizmetlerimizin yanında, ihracat veya ithalat edeceğiniz malların tedarik aşamasından depolanmasından, elleçlenmesinden fiziksel dağıtım kanallarına kadar tüm genel Lojistik alanlarında hizmet veriyoruz.  Aynı zamanda Hadımköy'de konuşlu Gümrüklü Antrepomuz ile, Nakliye ve Antrepo süreçlerini birbirine entegre ederek,  ithalat süreçlerindeki gecikme, zaman kaybı veya Ardiye masraflarından minimum şekilde istifade etmenizi sağlıyoruz. Firmamız politikası gereği siz değerli müşterilerimizin nakliye ve Lojistik süreçlerinde tüm masraflarınızı minimal seviyeye çekebilmek için gayret ediyoruz.

Print design